امروز پنج شنبه  5 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید : 2427 - تاریخ خبر : 1397/11/21 - 11:44
کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی

کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ کاندیداهای بخش های تیتراژ برگزیده، برنامه های پرمخاطب، سریال منتخب، بازیگران مرد و زن، برنامه های شاخص مجریان خانم و آقای، انتخاب مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند.

 

منتخب بخش تیتراژ پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش تیتراژ برگزیده

کد

1         

شبکه یک

«صبح بخیر ایران» گروه رستاک ـ تیتراژ اول

952#*3*

2         

«فرمول یک» محسن ابراهیم زاده- تیتراژ اول

953#*3*

3         

شبکه دو

 

«پدر» علیرضا قربانی

 

954#*3*

4         

«سایه بان» محسن چاووشی

 

955#*3*

5         

شبکه سه

«بهار نارنج» گروه خوانندگان  محمد علیزاده، مهدی یراحی، رضا صادقی، سعید شهروز، پیام عزیزی، سامان جلیلی، مرتضی پاشایی، محمدرضا هدایتی

956#*3*

6          

سریال «دلدادگان» محمد اصفهانی

957#*3*

7         

شبکه چهار

«اینجا» اشکان کمانگری

959#*3*

8         

شبکه پنج

 

«در جستجوی آرامش» محمد معتمدی

960#*3*

9         

«جشن رمضان»حجت اشرف زاده

961#*3*

10     

شبکه آموزش

«صبحی دیگر»  بهنام صفوی

962#*3*

11     

شبکه امید

«به توان خدا» محمد بحرینی

964#*3*

12     

«بازی خور» محمد قهرمانی فرجاد ـ نیما احسانی

965#*3*

13     

شبکه ورزش

«نوروز فوتبالی» فریدون آسرایی

963#*3*

14     

شبکه قرآن

 

«نوگلان قرآنی» مهدی اکبری ـ سمانه محمدی نیا  (صداپیشه عروسک)

968#*3*

15     

مستند «حدیث بندگی» )موسیقی و آواز عبدالله ساور علیا)

969#*3*

16      

شبکه نسیم

«دورهمی» مهران مدیری

966#*3*

17     

«شبی با عبدی» حجت اشرف زاده

967#*3*

18     

شبکه کودک

کانال نهال

«سر سفره خدا» محمد مهدی حیدری

970#*3*

19     

کانال پویا

«پهلوانان» ارسام اوجاقلو ـ دیانا فیروزان ـ رومینا کریمانه

971#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های پرمخاطب پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های پرمخاطب

 کد

1         

شبکه یک

«دستپخت»

935#*3*

2         

شبکه دو

 

«محله گل و بلبل»

 

932#*3*

3         

شبکه سه

«حالا خورشید»

933#*3*

4         

«سمت خدا»

934#*3*

5         

شبکه چهار

«شوکران»

937#*3*

6          

شبکه پنج

«به خانه بر می گردیم»

936#*3*

7         

شبکه آموزش

«دکتر سلام»

938#*3*

8         

شبکه سلامت

«حال خوب»

939#*3*

9         

شبکه امید

مسابقه «نبرد ربات ها»

941#*3*

10     

شبکه ورزش

«فوتبال 120»

940#*3*

11     

شبکه قرآن

«طرح ملی بشارت 1452»

944#*3*

12     

شبکه نسیم

«کودک شو»

942#*3*

13     

شبکه افق

«جهان آرا»

943#*3*

14     

شبکه جام جم

«خانه مهر»

945#*3*

15     

کانال نهال

«مَل مَل»

946#*3*

16      

کانال پویا

«آفتابگردان»

947#*3*

 

 

منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

عنوان سریال منتخب

کد

1         

شبکه یک

«پایتخت 5»

888#*3*

2         

«محکومین»

899#*3*

3         

«پرواز در ارتفاع صفر»

902#*3*

4         

«رنج پنهان»

903#*3*

5         

شبکه دو

«پدر»

893#*3*

6          

«سایه بان»

895#*3*

7         

«بی قرار»

904#*3*

8         

«بچه مهندس»

894#*3*

9         

شبکه سه

«بانوی عمارت»

890#*3*

10     

«آنام»

892#*3*

11     

«دلدادگان»

891#*3*

12     

«لیسانسه ها2»

889#*3*

13     

شبکه پنج

«هیات مدیره»

896#*3*

14     

«زندگی از نو»

898#*3*

15     

«سارق روح»

897#*3*

16      

شبکه نسیم

«افسانه هزارپایان»

901#*3*

 

 

بازیگران منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بازیگری

کد

1         

شبکه یک

بهرام افشاری «پایتخت5»

801#*3*

2         

حسین محجوب «محکومین

802#*3*

3         

علی عمرانی«پرواز در ارتفاع صفر

803#*3*

4         

بهنام تشکر «رنج پنهان»

804#*3*

5         

ریما رامین فر «پایتخت5»

819#*3*

6          

لیلا زارع «محکومین»

820#*3*

7         

سوگل خلیق «پرواز در ارتفاع صفر»

821#*3*

8         

سمیرا حسینی «رنج پنهان»

822#*3*

9         

شبکه دو

مهدی سلطانی «پدر»

805#*3*

10     

مجتبی پیرزاده «سایه بان»

806#*3*

11     

محمدرضا شریفی نیا «بی قرار»

815#*3*

12     

پرویز پورحسینی «بچه مهندس»

807#*3*

13     

ابراهیم شفیعی «محله گل و بلبل»

808#*3*

14     

لعیا زنگنه «پدر»

823#*3*

15     

هستی مهدوی فر «سایه بان»

824#*3*

16      

لاله اسکندری «بی قرار»

836#*3*

17     

ساناز سعیدی  «بچه مهندس»

825#*3*

18     

بهنوش بختیاری «محله گل و بلبل»

826#*3*

19     

شبکه سه

حسام منظور «بانوی عمارت»

809#*3*

20     

عبدالرضا اکبری «آنام»

810#*3*

21     

آرش مجیدی «دلدادگان»

811#*3*

22     

امیر کاظمی «لیسانسه ها»

813#*3*

23     

پانته آ پناهی ها «بانوی عمارت»

827#*3*

24     

مریم مومن «بانوی عمارت»

828#*3*

25     

گلچهره سجادیه «آنام»

829#*3*

26      

مهرانه مهین ترابی «دلدادگان»

830#*3*

27     

رویا میرعلمی «لیسانسه ها»

831#*3*

28     

شبکه پنج

امیرضا دلاوری «هیات مدیره»

814#*3*

29     

خیام وقارکاشانی «زندگی از نو»

816#*3*

30     

دانیال حکیمی «سارق روح»

817#*3*

31     

حدیث میرامینی «هیات مدیره»

832#*3*

32     

حدیث نیکرو «زندگی از نو»

833#*3*

33     

متین ستوده «سارق روح»

834#*3*

34     

شبکه نسیم

رضا توکلی «افسانه هزارپایان»

818#*3*

35     

نسرین مقانلو «افسانه هزارپایان»

835#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های شاخص پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های شاخص

کد

1         

شبکه یک

«ایرانگرد»

919#*3*

2         

شبکه دو

«کلاه قرمزی»

917#*3*

3         

شبکه سه

«نود»

911#*3*

4         

«ماه عسل»

912#*3*

5         

«برنده باش»

913#*3*

6          

شبکه پنج

«پنج ستاره»

916#*3*

7         

شبکه آموزش

«قند پهلو»

921#*3*

8         

شبکه ورزش

«ویدئو چک»

918#*3*

9         

شبکه قرآن

مسابقه «اسراء»

920#*3*

10     

شبکه نسیم

«خندوانه»

914#*3*

11     

«دورهمی»

915#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان خانم پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان خانم برگزیده

کد

1         

شبکه یک

مبینا نصیری «صبح بخیر ایران»

865#*3*

2         

فرشته ایزدی «سیمای خانواده»

866#*3*

3         

شبکه دو

ژیلا صادقی «نگی که نگفتی»

867#*3*

4         

ثریا بناکار «کام شیرین»

868#*3*

5         

شبکه سه

مژده لواسانی «کاملاً دخترونه»

869#*3*

6          

شبکه چهار

اعظم کریمی «طلوع»

870#*3*

7

 

شبکه پنج

 

 

 

 

 

آزاده آل ایوب «رنگین کمان»

871#*3*

8        

ملیحه بسطامی «با ما اینجا»

872#*3*

9        

صبا راد «به خانه برمی گردیم»

 884#*3*

10        

شبکه آموزش

نعیمه خزایی « فرصت برابر»

883#*3*

11    

کیانا فرهی «دکتر سلام»

873#*3*

12    

شبکه امید

ساناز احسانی «پرانتز باز» و «قاب امید»

874#*3*

13    

آلا خامه یار «چاپارخانه» و «قاب امید»

875#*3*

14    

شبکه قرآن

مونا انصاری فر «روزی بهتر»

876#*3*

15    

الهام غفاری «مسابقه بشارت 1452»

877#*3*

16    

شبکه نسیم

الهه پرسون «چهل تیکه»

878#*3*

17     

شبکه کودک

کانال نهال

زهره وکیلی «خوشمزه»

879#*3*

18    

کانال نهال

فاطمه امینی «مل مل»

880#*3*

19    

شبکه جام جم

رویا سادات حسینی «خانه مهر»

881#*3*

20    

ملیکا زارعی «کودکانه»

882#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان آقا پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان آقا برگزیده

کد

1         

شبکه یک

کیا داوود اسفندیاری «حرف حساب»

848#*3*

2         

اقبال واحدی «سفرنامه صبا»

849#*3*

3         

شبکه دو

محمد سلوکی «شب گشت»

845#*3*

4

 

شبکه سه

 

 

 

 

 

رضا رشیدپور «حالا خورشید»

842#*3*

5

احسان علیخانی «ماه عسل»

843#*3*

6        

نجم الدین شریعتی «سمت خدا»

886#*3*

7       

شبکه چهار

دکتر مالک شجاعی «گستره شریعت»

851#*3*

8        

پیام فضلی نژاد« شوکران»

852#*3*


شبکه پنج

 

 

  

مجید یراقبافان «تا نیایش»

853#*3*

10

محمد دلاوری «تهران 20»

854#*3*

11 قاسم بی نیاز «به خانه بر می گردیم»  

885#*3*

12    

شبکه آموزش

نیما کرمی «صبحی دیگر»

846#*3*

13    

سیاوش صفاریان پور «موتور جستجو»

855#*3*

14    

شبکه امید

علیرضا خنجری «بازی ویزیون»

856#*3*

15    

نیما دلاوری «راز جزیره»

857#*3*

16    

شبکه ورزش

عبداله روا «ویدئو چک»

847#*3*

17    

مهدی توتونچی «شب های فوتبالی»

858#*3*

18     

شبکه قرآن

سید وحید مرتضوی مسابقه تلویزیونی «اسراء»

859#*3*

19    

مهدی اکبر «نوگلان قرآنی»

860#*3*

20    

شبکه نسیم

رامبد جوان «خندوانه»

841#*3*

21    

مهران مدیری «دورهمی»

844#*3*

22    

شبکه کودک

کانال نهال

احسان مهدی «سر سفره خدا»

861#*3*

23    

کانال نهال

حامد مدرس «سر سفره خدا»

975#*3*

24    

کانال پویا

محمد حسین مقدسیان «آفتابگردان»

862#*3*

25    

شبکه جام جم

دکتر محمد نظری «خانه مهر»

863#*3*

26    

علی سلیمانی «باهمستان»

864#*3*

 

 انتهای پیام/ن

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

"محمود دینی"  و " محمد جواد نظری گلپایگانی " مهمان های شب عید «فرمول یک» هستند.

مجله صبحگاهی «سلام صبح بخیر» با محوریت حال خوب از اوایل اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

با همراهی پرشور مخاطبان تلویزیونی تا کنون بیش از ۱۰۲ میلیون صلوات به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عجل الله فرجه الشریف ختم شد.

بهار، فصل نشاط و شادابی است. در این ایام نیز رسانه ملی باید ویترین خود به روی مخاطب را متنوع و شاد عرضه کند.

به مناسبت سالروز ولادت قائم آل محمد، در جشن شبکه های سیما همراه باشید.

به مناسبت روز ارتش ، مراسم رژه نیروهای مسلح ارتش در مرقد امام خمینی فردا بصورت زنده از شبکه یک پخش می شود.

در روز یک شنبه اولین ماه اردیبهشت که مصادف با میلاد حضرت ولیعصر (عج) است، با فیلم های سینمایی شبکه های سیما از دردسرهای خانواده نقی معمولی در «پایتخت 2» تا عزم شادفیل برای جانشینی در «فیلشاه» همراه باشید.

برنامه «ماه تمام» به مناسبت نیمه شعبان از پنجشنبه 29 فروردین تا اول اردیبهشت ماه به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

نگاهی به برنامه «حال خوب» که از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 21 از شبکه سلامت پخش می‌شود.

در آخرین روزهای فروردین ماه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما از تلاش احمد برای اهتزاز پرچم ایران در پادگان در «سبز، سپید، سرخ» تا مشاهدات حضرت سلیمان برای درک روح در «ملک سلیمان» همراه باشید.

سریال خارجی «باج» از امشب ( شنبه 31 فروردین ماه) ساعت 23 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

نویسندگان و کارگردان مستند با نام موقت «آساک» از شروع پروژه ساخت این مستند در روستاهای قوچان استان خراسان رضوی خبر دادند.

تصویربرداری سریال «پس از آزادی» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر در تهران و بوستان ولایت آغاز شد.

مستند «نسیان» به کارگردانی حسن آخوندپور در نوزدهمین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» به روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

مستند «آن سوی دوراهی» روایتی است تصویری از پشت صحنه سریال «بر سر دوراهی» که به کارگردانی وحید سعیدی برای پخش از شبکه دو سیما آماده شده است.

 

درجلسه ای با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران و سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما بر تعامل رسانه ای فیمابین بارویکرد آرامش روحی و امیدبخشی تاکید شد.

مجموعه تلویزیونی «تعطیلات رویایی» با کارگردانی علی رضا امینی را از شبکه جهانی جام جم مشاهده فرمایید .

ادامه پخش مجلات علمی و فرهنگی «شب های هنر »،«طلوع»،«زاویه» و «سینماگرام» به بعد از ماه رمضان موکول شد.

به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی که همزمان با سالروز شهادت سید اهل قلم سیدمرتضی آوینی ( 20 فروردین 1372)است، همایشی در نکوداشت این شهید برگزار و از شبکه یک پخش می شود.

فصل دو برنامه «دفترچه خاطرات» با عناوین و مناسبت های مختلف در 33  قسمت 30 دقیقه ای از شبکه امید درحال پخش است.

شبکه چهار سیما از 24 فروردین با برنامه «پندار»، هرشب با یک چهره تراز اول حوزه اندیشه و فکر گفتگو می کند.

«همین امروز، همین امشب» برنامه خود را به اطلاع رسانی و هشدارهای ایمنی در حوادث اخیراختصاص داد.

برنامه ترکیبی – تولیدی «نسیم حیات» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی به زودی از شبکه پنج سیما پخش می شود.

 

سریال «فوق لیسانسه‌ها» حدود یک هفته است کلید خورده و در مناطق مختلف تهران تصویربرداری می شود.

سیدعلی ضیا مجری و تهیه کننده «فرمول یک» شب گذشته میزبان محمدرضا علیمردانی بازیگر، خواننده و دوبلور بود که درباره صداپیشگی به جای غلامرضا تختی، مافیا در دوبله، فروش نرفتن فیلم تختی به خاطر مافیای سینما، علت عدم حضور در «پایتخت5»، انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت، همکاری با مهران مدیری سخن گفت و با نوید محمدزاده شوخی کرد.

مجموعه تلویزیونی «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج به قلم سعید نعمت‌اله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی از زمستان سال گذشته برای پخش در باکس ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما مقابل دوربین رفت و گروه سازنده این سریال همچنان در لوکیشن های مختلف مراحل تصویربرداری را پشت سر می‌گذارند.

اختتامیه سی‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجربه طور زنده از ساعت 18 از شبکه نمایش سیما پخش می‌شود.

برنامه «حرف حساب»، با صاحبان ایده و کسب و کار حرف حساب می زند.

سرپرست شبکه قرآن سیما با اشاره به پیش بینی 100 عنوان برنامه جدید در سال 98 گفت: این شبکه تمامی اقشار جامعه را مخاطب خود می داند.

مشروح دیدار جمعی ازکارگران با رهبر معظم انقلاب امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.

سومین قسمت مجموعه مستند «طبیبان حاذق» با معرفی ایرج حق شناس، پنجشنبه 5 اردیبهشت از شبکه افق پخش می شود.

نسل امروزی‌ها جمعه این هفته ( 6 اردیبهشت) به پدیده بازنشستگی (نگاهی به جایگزینی نیروی جوان در کشور) خواهند داشت.

همزمان با ادامه تصویربرداری سریال «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج، نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی مراحل فنی این مجموعه در حال انجام است.

تصویربرداری سریال «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج برای پخش در ماه مبارک رمضان همچنان ادامه دارد و بیش از ۷۰ درصد از تصویربرداری پشت سر گذاشته است.

با به پایان رسیدن ویژه‌برنامه «ویدیوچک» در تعطیلات سال جدید این برنامه دوباره به شکل ثابت خود بازمی‌گردد و از این پنجشنبه روی آنتن شبکه ورزش می‌رود.

برنامه شبانه «اختیاریه» امشب میزبان یکی از رئیس اسبق دانشگاه آزاد است.

«محمد اصغری» کارشناس هواشناسی گفت: آرزویم این است که یک کانال ۲۴ ساعته هواشناسی داشته باشیم و به نظرم خیلی هم پربیننده می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد