امروز يك شنبه  27 مرداد 1398
تعداد بازدید : 2891 - تاریخ خبر : 1397/11/21 - 11:44
کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی

کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ کاندیداهای بخش های تیتراژ برگزیده، برنامه های پرمخاطب، سریال منتخب، بازیگران مرد و زن، برنامه های شاخص مجریان خانم و آقای، انتخاب مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند.

 

منتخب بخش تیتراژ پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش تیتراژ برگزیده

کد

1         

شبکه یک

«صبح بخیر ایران» گروه رستاک ـ تیتراژ اول

952#*3*

2         

«فرمول یک» محسن ابراهیم زاده- تیتراژ اول

953#*3*

3         

شبکه دو

 

«پدر» علیرضا قربانی

 

954#*3*

4         

«سایه بان» محسن چاووشی

 

955#*3*

5         

شبکه سه

«بهار نارنج» گروه خوانندگان  محمد علیزاده، مهدی یراحی، رضا صادقی، سعید شهروز، پیام عزیزی، سامان جلیلی، مرتضی پاشایی، محمدرضا هدایتی

956#*3*

6          

سریال «دلدادگان» محمد اصفهانی

957#*3*

7         

شبکه چهار

«اینجا» اشکان کمانگری

959#*3*

8         

شبکه پنج

 

«در جستجوی آرامش» محمد معتمدی

960#*3*

9         

«جشن رمضان»حجت اشرف زاده

961#*3*

10     

شبکه آموزش

«صبحی دیگر»  بهنام صفوی

962#*3*

11     

شبکه امید

«به توان خدا» محمد بحرینی

964#*3*

12     

«بازی خور» محمد قهرمانی فرجاد ـ نیما احسانی

965#*3*

13     

شبکه ورزش

«نوروز فوتبالی» فریدون آسرایی

963#*3*

14     

شبکه قرآن

 

«نوگلان قرآنی» مهدی اکبری ـ سمانه محمدی نیا  (صداپیشه عروسک)

968#*3*

15     

مستند «حدیث بندگی» )موسیقی و آواز عبدالله ساور علیا)

969#*3*

16      

شبکه نسیم

«دورهمی» مهران مدیری

966#*3*

17     

«شبی با عبدی» حجت اشرف زاده

967#*3*

18     

شبکه کودک

کانال نهال

«سر سفره خدا» محمد مهدی حیدری

970#*3*

19     

کانال پویا

«پهلوانان» ارسام اوجاقلو ـ دیانا فیروزان ـ رومینا کریمانه

971#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های پرمخاطب پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های پرمخاطب

 کد

1         

شبکه یک

«دستپخت»

935#*3*

2         

شبکه دو

 

«محله گل و بلبل»

 

932#*3*

3         

شبکه سه

«حالا خورشید»

933#*3*

4         

«سمت خدا»

934#*3*

5         

شبکه چهار

«شوکران»

937#*3*

6          

شبکه پنج

«به خانه بر می گردیم»

936#*3*

7         

شبکه آموزش

«دکتر سلام»

938#*3*

8         

شبکه سلامت

«حال خوب»

939#*3*

9         

شبکه امید

مسابقه «نبرد ربات ها»

941#*3*

10     

شبکه ورزش

«فوتبال 120»

940#*3*

11     

شبکه قرآن

«طرح ملی بشارت 1452»

944#*3*

12     

شبکه نسیم

«کودک شو»

942#*3*

13     

شبکه افق

«جهان آرا»

943#*3*

14     

شبکه جام جم

«خانه مهر»

945#*3*

15     

کانال نهال

«مَل مَل»

946#*3*

16      

کانال پویا

«آفتابگردان»

947#*3*

 

 

منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

عنوان سریال منتخب

کد

1         

شبکه یک

«پایتخت 5»

888#*3*

2         

«محکومین»

899#*3*

3         

«پرواز در ارتفاع صفر»

902#*3*

4         

«رنج پنهان»

903#*3*

5         

شبکه دو

«پدر»

893#*3*

6          

«سایه بان»

895#*3*

7         

«بی قرار»

904#*3*

8         

«بچه مهندس»

894#*3*

9         

شبکه سه

«بانوی عمارت»

890#*3*

10     

«آنام»

892#*3*

11     

«دلدادگان»

891#*3*

12     

«لیسانسه ها2»

889#*3*

13     

شبکه پنج

«هیات مدیره»

896#*3*

14     

«زندگی از نو»

898#*3*

15     

«سارق روح»

897#*3*

16      

شبکه نسیم

«افسانه هزارپایان»

901#*3*

 

 

بازیگران منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بازیگری

کد

1         

شبکه یک

بهرام افشاری «پایتخت5»

801#*3*

2         

حسین محجوب «محکومین

802#*3*

3         

علی عمرانی«پرواز در ارتفاع صفر

803#*3*

4         

بهنام تشکر «رنج پنهان»

804#*3*

5         

ریما رامین فر «پایتخت5»

819#*3*

6          

لیلا زارع «محکومین»

820#*3*

7         

سوگل خلیق «پرواز در ارتفاع صفر»

821#*3*

8         

سمیرا حسینی «رنج پنهان»

822#*3*

9         

شبکه دو

مهدی سلطانی «پدر»

805#*3*

10     

مجتبی پیرزاده «سایه بان»

806#*3*

11     

محمدرضا شریفی نیا «بی قرار»

815#*3*

12     

پرویز پورحسینی «بچه مهندس»

807#*3*

13     

ابراهیم شفیعی «محله گل و بلبل»

808#*3*

14     

لعیا زنگنه «پدر»

823#*3*

15     

هستی مهدوی فر «سایه بان»

824#*3*

16      

لاله اسکندری «بی قرار»

836#*3*

17     

ساناز سعیدی  «بچه مهندس»

825#*3*

18     

بهنوش بختیاری «محله گل و بلبل»

826#*3*

19     

شبکه سه

حسام منظور «بانوی عمارت»

809#*3*

20     

عبدالرضا اکبری «آنام»

810#*3*

21     

آرش مجیدی «دلدادگان»

811#*3*

22     

امیر کاظمی «لیسانسه ها»

813#*3*

23     

پانته آ پناهی ها «بانوی عمارت»

827#*3*

24     

مریم مومن «بانوی عمارت»

828#*3*

25     

گلچهره سجادیه «آنام»

829#*3*

26      

مهرانه مهین ترابی «دلدادگان»

830#*3*

27     

رویا میرعلمی «لیسانسه ها»

831#*3*

28     

شبکه پنج

امیرضا دلاوری «هیات مدیره»

814#*3*

29     

خیام وقارکاشانی «زندگی از نو»

816#*3*

30     

دانیال حکیمی «سارق روح»

817#*3*

31     

حدیث میرامینی «هیات مدیره»

832#*3*

32     

حدیث نیکرو «زندگی از نو»

833#*3*

33     

متین ستوده «سارق روح»

834#*3*

34     

شبکه نسیم

رضا توکلی «افسانه هزارپایان»

818#*3*

35     

نسرین مقانلو «افسانه هزارپایان»

835#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های شاخص پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های شاخص

کد

1         

شبکه یک

«ایرانگرد»

919#*3*

2         

شبکه دو

«کلاه قرمزی»

917#*3*

3         

شبکه سه

«نود»

911#*3*

4         

«ماه عسل»

912#*3*

5         

«برنده باش»

913#*3*

6          

شبکه پنج

«پنج ستاره»

916#*3*

7         

شبکه آموزش

«قند پهلو»

921#*3*

8         

شبکه ورزش

«ویدئو چک»

918#*3*

9         

شبکه قرآن

مسابقه «اسراء»

920#*3*

10     

شبکه نسیم

«خندوانه»

914#*3*

11     

«دورهمی»

915#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان خانم پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان خانم برگزیده

کد

1         

شبکه یک

مبینا نصیری «صبح بخیر ایران»

865#*3*

2         

فرشته ایزدی «سیمای خانواده»

866#*3*

3         

شبکه دو

ژیلا صادقی «نگی که نگفتی»

867#*3*

4         

ثریا بناکار «کام شیرین»

868#*3*

5         

شبکه سه

مژده لواسانی «کاملاً دخترونه»

869#*3*

6          

شبکه چهار

اعظم کریمی «طلوع»

870#*3*

7

 

شبکه پنج

 

 

 

 

 

آزاده آل ایوب «رنگین کمان»

871#*3*

8        

ملیحه بسطامی «با ما اینجا»

872#*3*

9        

صبا راد «به خانه برمی گردیم»

 884#*3*

10        

شبکه آموزش

نعیمه خزایی « فرصت برابر»

883#*3*

11    

کیانا فرهی «دکتر سلام»

873#*3*

12    

شبکه امید

ساناز احسانی «پرانتز باز» و «قاب امید»

874#*3*

13    

آلا خامه یار «چاپارخانه» و «قاب امید»

875#*3*

14    

شبکه قرآن

مونا انصاری فر «روزی بهتر»

876#*3*

15    

الهام غفاری «مسابقه بشارت 1452»

877#*3*

16    

شبکه نسیم

الهه پرسون «چهل تیکه»

878#*3*

17     

شبکه کودک

کانال نهال

زهره وکیلی «خوشمزه»

879#*3*

18    

کانال نهال

فاطمه امینی «مل مل»

880#*3*

19    

شبکه جام جم

رویا سادات حسینی «خانه مهر»

881#*3*

20    

ملیکا زارعی «کودکانه»

882#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان آقا پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان آقا برگزیده

کد

1         

شبکه یک

کیا داوود اسفندیاری «حرف حساب»

848#*3*

2         

اقبال واحدی «سفرنامه صبا»

849#*3*

3         

شبکه دو

محمد سلوکی «شب گشت»

845#*3*

4

 

شبکه سه

 

 

 

 

 

رضا رشیدپور «حالا خورشید»

842#*3*

5

احسان علیخانی «ماه عسل»

843#*3*

6        

نجم الدین شریعتی «سمت خدا»

886#*3*

7       

شبکه چهار

دکتر مالک شجاعی «گستره شریعت»

851#*3*

8        

پیام فضلی نژاد« شوکران»

852#*3*


شبکه پنج

 

 

  

مجید یراقبافان «تا نیایش»

853#*3*

10

محمد دلاوری «تهران 20»

854#*3*

11 قاسم بی نیاز «به خانه بر می گردیم»  

885#*3*

12    

شبکه آموزش

نیما کرمی «صبحی دیگر»

846#*3*

13    

سیاوش صفاریان پور «موتور جستجو»

855#*3*

14    

شبکه امید

علیرضا خنجری «بازی ویزیون»

856#*3*

15    

نیما دلاوری «راز جزیره»

857#*3*

16    

شبکه ورزش

عبداله روا «ویدئو چک»

847#*3*

17    

مهدی توتونچی «شب های فوتبالی»

858#*3*

18     

شبکه قرآن

سید وحید مرتضوی مسابقه تلویزیونی «اسراء»

859#*3*

19    

مهدی اکبر «نوگلان قرآنی»

860#*3*

20    

شبکه نسیم

رامبد جوان «خندوانه»

841#*3*

21    

مهران مدیری «دورهمی»

844#*3*

22    

شبکه کودک

کانال نهال

احسان مهدی «سر سفره خدا»

861#*3*

23    

کانال نهال

حامد مدرس «سر سفره خدا»

975#*3*

24    

کانال پویا

محمد حسین مقدسیان «آفتابگردان»

862#*3*

25    

شبکه جام جم

دکتر محمد نظری «خانه مهر»

863#*3*

26    

علی سلیمانی «باهمستان»

864#*3*

 

 انتهای پیام/ن

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

شبکه های سیما به مناسبت عید سعید قربان، پخش ویژه برنامه های متنوعی را در دستور کار دارند.

دبیرخانه شورای معارف سیما جزییات پخش دعای پرفیض عرفه از شبکه های مختلف سیما را اعلام کرد.

در روز عید سعید قربان همراه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما باشید.

در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 24 و 25 مرداد ماه مصادف با سالروز بازگشت اقتدارانه آزادگان جنگ تحمیلی به خاک میهن با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.

تهیه کننده پویانمایی « شکرستان» از روایت داستان های این مجموعه توسط علی همت مومیوند پیشکسوت صداپیشگی خبر داد.

برنامه «به خانه بر می گردیم» دوشنبه21 مردادماه در عید سعید قربان با بخش های شاد و جذاب مهمان خانه مخاطبان می شود.

رامین وطن دوست کارشناس برنامه«سفرگرد» شبکه هفت سیما، پیست دوچرخه سواری القدرا در صحرا دبی را رکاب زد.

احسان علیخانی به همراه داوران و گروه سازنده برنامه «عصرجدید» امروز به امور مخاطبان روابط عمومی رسانه ملی می‌آیند تا به طور مستقیم از دیدگاه‌های مردم درباره این برنامه با خبر شوند.

معاون سیمای رسانه ملی درباره نظرسنجی صداوسیما و وجود آمار 80 درصدی مخاطبان تلویزیون توضیحاتی ارائه کرد.

در دیدار مدیرشبکه قرآن و معارف سیما با علما و آیات عظام صافی گلپایگانی، مصباح یزدی، علوی گرگانی، سعیدی و حجت الاسلام رحیمیان بر ترویج معارف قرآن و نشر ارزش های دینی و معنوی تأکید شد.

جشن سینمایی قربان تا غدیر در شبکه نمایش سیما  از این هفته آغاز می شود .

تهیه کننده پویانمایی «شکرستان» از روایت داستان های این مجموعه توسط علی همت مومیوند پیشکسوت صداپیشگی خبر داد.

محمد شریف‌خانی معاون فضای مجازی رسانه ملی، از پخش هم‎زمان مراسم دعای عرفه در شبکه یک سیما و شبکه اینترنتی شیما، خبر داد.

معظمی‌ کارگردان سریال «بوی باران» در نشست خبری پس از پاسخگویی عوامل این سریال به تماس‌های مردمی‌با تلفن‌های 162 گفت: تماس‌ها انرژی خوبی به گروه سازنده داد و مؤید استقبال مردم و خانواده‌ها از این سریال بود.

جنگ شبانه «شب فیروزه ای» بعد از سفر به استان های فارس، کرمان، یزد، مشهد، اردبیل، منطقه آزاد چابهار، گلستان به استان خراسان شمالی سفر می کند.

 

معاون سیمای رسانه ملی گفت: در حال حاضر 60 سریال در ایستگاه های مختلف تولید داریم که این میزان نسبت به سال 95 هشت  برابر رشد نشان می دهد.

برنامه «کاف گاف» به تهیه کنندگی و کارگردانی آرمین قاسمی برای پخش از این شبکه در مرحله تولید قرار دارد.

جشنوارۀ سینمایی‌های شبکه نهال هرروز ساعت 14 میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

مجموعه نمایشی «گاندو»  به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی، در ژانر جاسوسی ـ امنیتی تهیه شده است و ماجراهای حیرت انگیز و تکان دهنده ای را روایت می کند.

فصل هفتم مستند مسابقه پرمخاطب «خانه ما» که این بار در شهر ادب و فرهنگ ایران تولید شده است، از پنجشنبه 30 خرداد روی آنتن شبکه نسیم می رود.

افزایش پهنای باند سیگنال ارسالی در Headend، آخرین گام برای HDشدن کامل شبکه نسیم شد.

ویترینی از بهترین فیلم های سینمایی ایران و جهان در جشنواره تابستانی سیما به نمایش در می آید.

ستاد رسانه ای رونق تولید صدا و سیما با رویکردهای تبیینی، آگاهی ‌بخشی، ترویجی، مطالبه‌گری، حمایتی و گفتمان‌سازی موضوع «رونق تولید» تشکیل شده است.

 

نشست خبری مشترک شبکه امید و هیئت فوتبال استان تهران روز چهارشنبه 29 خرداد ساعت 15:30 در محل سالن کنفرانس شبکه امید برگزار شد.

 شبکه نسیم با آغاز فصل تابستان برنامه های مختلفی را روانه آنتن خواهد کرد.

فصل ششم برنامه‌ی تلویزیونی «چرخ» از یکشنبه 9 تیرماه همراه با تغییراتی آغاز خواهد شد.

برنامه «چاپارخانه» با نظارت و برنامه‌ریزی روابط عمومی شبکه امید تهیه می‌شود و تولید آن، گام مهمی در مسیر ارتقای فعالیت‌های این بخش و تعامل بهتر با مخاطبان است.

مرکز پویانمایی صبا برنامه های تولیدی خود را برای نمایش تلویزیونی در فصل تابستان اعلام کرد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما گفت: تهیه کننده برنامه «اختیاریه»، خود بنا به دلایلی از ادامه همکاری انصراف داد.

الهام غفوری در گفتگوی تلفنی با برنامه «سلام صبح بخیر» جزئیات فصل 6 این مجموعه پرمخاطب را اعلام کرد.

 

مل مل مهمان ویژه چهارمین نمایشگاه "توانمندی های روستاییان و عشایر" در تهران می شود.

سریال «بوم و بانو» به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب این‌روزها مرحله پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد، تاکنون چند بازیگر اصلی این سریال انتخاب شدند و گروه سازنده مشغول تکمیل گروه بازیگران این مجموعه است.

فینال برنامه «عصر جدید» دوشنبه 28 مردادماه از شبکه سه سیما پخش می شود .

مجموعه تلویزیونی «بانوی سردار» به کارگردانی پرویز شیخ طادی از سه شنبه 29 مرداد ماه، هر شب از شبکه سه سیما پخش می شود .

نشست پرسش و پاسخ عوامل برنامه تلویزیونی «عصر جدید» با حضور احسان علیخانی، تهیه کننده، کارگردان و مجری برنامه، بشیر حسینی، امین حیایی و آریا عظیمی نژاد داوران برنامه و ایمان قیاسی مجری پشت صحنه در سالن همایش های سازمان صداوسیما برگزار شد.

در جشنواره این هفته شبکه دو از 27 مرداد تا 2 شهریور، فیلم های سینمایی «تهران دربست»، «بازی آخر»، «کتابفروشی» و«قاتلین پیرمرد» پخش می شود.

خرداد 93 برنامه‌ای با شکل و شمایلی متفاوت در شبکه نسیم متولد شد. برنامه‌ای که هم راستا با شعار نشاط و سرگرمی این شبکه بود و رامبد جوان، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اجرای آن را برعهده داشت. جوان تقریبا از سال 83 سودای ساخت چنین برنامه‌ای را داشت و خبرهای آن از سال‌ها پیش شنیده می‌شد. خندوانه آن سال تا 3 آبان روی آنتن ماند اما مخاطبانی که حالا حسابی با برنامه همراه شده بودند، فصل تازه آن را طلب کردند.

مستند «این سوی سکوت» از مجموعه «حکایت دل» 27 مرداد ساعت 21 از شبکه چهارسیما پخش می شود.

برنامه «فرمول یک» در سالروز ورود آزادگان به کشور میزبان 2 آزاده است.

"علی اصغر جهان پویا" کارآفرین در زمینه تولید تجهیزات پزشکی ، "رضا تیماسی "، تولید کننده محصولات چوبی  و "علیرضا لشگری"، تولید کننده ترشیجات و شوریجات مهمان برنامه امروز «حرف حساب» هستند.

«سلام آقای مدیر» مجموعه ای است که در هر قسمت آن به روایت زندگی یکی از دانش آموزان مدرسه ای پرداخته می شود که مدیر قبلی سعی دارد مدیر جدید را بی مسئولیت نشان داده و ساختمان مدرسه را از آن خود کند.

مستند 52 دقیقه‌ای «نامه‌های شنیدنی» تولید شبکه مستند سیما به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابوالفضل توکلی پرتره صدای ماندگار دوبلاژ «سعید مظفری» روز دوشنبه 28 مرداد از ساعت 18:30 تا 20:30 در فرهنگسرای ابن‌سینا رونمایی می‌شود.

برنامه «ورزشگاه» امشب (26مردادماه) با دو موضوع بررسی وضعیت تیم استقلال و پیش بازی های هفته نخست لیگ برتر مهمان خانه مخاطبان می شود .

برنامه «چهل ستاره» که امروز ساعت 25 : 20 دقیقه پخش می شود،درباره نخستین کارخانه نمک دریایی کشور است که در اهواز  نمک خوراکی تولید می کند.

دکتر شهاب اسفتندیاری در برنامه امشب «خیلی دور خیلی نزدیک» با «کیم اسپنسر» گزارشگر و مستندساز پیشکسوت آمریکایی گفتگو می کند.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد