امروز چهارشنبه  26 تير 1398
تعداد بازدید : 694 - تاریخ خبر : 1397/12/22 - 08:46
برگزیدگان پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

قطار پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم به ایستگاه آخر رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر است:

 

*** تندیس های بخش نمایش

ایرج محمدی در بخش تهیه کنندگی مجموعه نمایشی «دلدادگان» شبکه سه

احمد معظمی در بخش کارگردانی مجموعه نمایشی «سارق روح» شبکه پنج

احسان جوانمرد در بخش فیلمنامه مجموعه نمایشی «بانوی عمارت» شبکه سه

گلچهره سجادیه در بخش بازیگر برتر زن مجموعه نمایشی «آنام» شبکه سه

حسین محجوب در بخش بازیگر برتر مرد مجموعه نمایشی «محکومین» شبکه یک

محسن چاوشی در بخش دستاورد هنری ویژه ( تیتراژ «سایه بان») شبکه دو

سیروس مقدم و محسن تنابنده در بخش ارائه اثر جریان ساز در جذب مخاطب سریال «پایتخت 5»

حامد عنقا، بهرنگ توفیقی، مهدی سلطانی و لعیا زنگنه در بخش ارائه اثر تاثیرگذار با محوریت خانواده در مجموعه نمایشی «پدر»

یونا تدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی (نقش جواد و مومو و رسول) در بخش گروه بازیگران خردسال مجموعه نمایشی «بچه مهندس»

 

 

*** تندیس های بخش مسابقات تلویزیونی

محمد رضا گلزار در بخش اجرای مسابقه «برنده باش» شبکه سه

مصطفی امامی در بخش کارگردانی مسابقه «پنج ستاره» شبکه پنج

ابوذر پورمحمدی و رضانصیری در بخش بهترین مسابقه «کودک شو» شبکه نسیم

 

 

*** تقدیرهای بخش مسابقات تلویزیونی

کیانوش خسروی در بخش نورپردازی مسابقه های «پنج ستاره» و «کودک شو» شبکه های پنج و نسیم

پیمان قانع در بخش دکور مسابقه «کودک شو» شبکه نسیم

سعید ابوطالب در بخش پژوهش مسابقه «دستم را بگیر» شبکه افق

 

*** تندیس های بخش پویا نمایی

سید مسعود صفوی در بخش تهیه کنندگی  مجموعه پویانمایی «نازبالش»

علی احمدی در بخش کارگردانی مجموعه پویانمایی «جوانمردان»

ابوالفضل رازانی در بخش تهیه کنندگی  میان برنامه «بازی کنیم و بخندیم»

 

*** تقدیرهای بخش پویانمایی

حمید سروی، سعید معماریان و وحید نقدی در بخش متحرک سازی مجموعه پویانمایی «تندر، یوز ایرانی»

هدی رحیمیان و اشکان شیرمحمدی در بخش طراحی شخصیت مجموعه پویانمایی «نقاش کوچولو 2 »

رامک امین کاظمی در بخش فضاسازی مجموعه پویانمایی «موزه 2»

آرمین رهبر در بخش موسیقی مجموعه پویانمایی «جوانمردان»

 

*** تندیس های بخش دوبلاژ و آماده سازی

افشین زینوری در بخش مدیر دوبلاژ و صدا پیشگی

مینو غزنوی در بخش صدا پیشگی

سعید شیخ زاده در بخش  مدیر دوبلاژ و صدا پیشگی

 

*** تقدیرهای بخش دوبلاژ و آماده سازی

اکبر منانی در بخش مدیر دوبلاژ و گویندگی مستند

علی همت مومیوند در بخش صداپیشگی

نرگس فولادوند در بخش مدیر دوبلاژ و صداپیشگی

داریوش اسماعیلی در بخش مترجمی

اکبر صالحی در بخش صدابرداری

بهزاد توکلی در بخش صداگذاری و باندسازی

حمید اسماعیل زاده در بخش آماده سازی فیلم

 

*** تندیس های برنامه های ترکیبی

الف) عادل فردوسی پور در بخش تهیه کنندگی برنامه «نود» شبکه سه

جواد فرحانی در بخش تهیه کنندگی برنامه «هزار داستان» شبکه نسیم

سید رامین موسوی ملکی در بخش تهیه کنندگی برنامه «صبحی دیگر» شبکه آموزش

 

ب) احسان علیخانی در بخش اجرای برنامه «ماه عسل» شبکه سه

رضا رشیدپور در بخش اجرای برنامه «حالا خورشید» شبکه سه

محمدجعفر خسروی در بخش اجرای برنامه «زنده باد زندگی» شبکه دو

محمد دلاوری در بخش اجرای برنامه «پایش» شبکه یک

ندا ملکی در بخش اجرای برنامه «آفتاب شرقی» شبکه یک

زینب ابوطالبی در بخش اجرای برنامه «نیمه پنهان ماه» شبکه افق

 

ج) توحید آتش بار در بخش تحقیق و پژوهش برنامه «پایش» شبکه یک

 

د) حمید رضا عطارد در بخش تهیه کنندگی برنامه کودک «سرسفره خدا» کانال نهال

سید مهدی حسینی در بخش تهیه کنندگی برنامه نوجوان «بازی ویزیون» شبکه امید

 

ه) سعید رضایت  (کارگردان) در بخش گروه تولید تلویزیونی «برنامه ماه عسل» شبکه سه

 

و) علی هنرور (تهیه کننده) اهتمام به زبان فارسی در برنامه «صبح بخیر ایران»

 

ز) رامبد جوان و سید علی احمدی در بخش برنامه تاثیرگذار و اجرای امیدآفرین «خندوانه»

 

ح) مهران مدیری و مصطفی احمدی در بخش مجری مولف و برنامه جریان ساز «دورهمی»

 

ط) سید فرشاد حسینی (تهیه کننده) در بخش تلاش مستمر در مناسبت های مهم کشور «صحیفه نور»

 

 

*** تندیس های بخش مستند

داوود سماواتی یار در بخش مجموعه مستند «دست آفریده ها» شبکه دو

هادی نعمت اللهی در بخش مستند تک قسمتی «مارشمیرا» شبکه سه

جواد قارایی در بخش کارگردانی مستند «ایرانگرد» شبکه یک

 

*** تقدیرهای بخش مستند

مهدی منیری حمزه کلایی در بخش پژوهش مستند «پارسین» شبکه مستند

رامین حیدری فاروقی در بخش دستاوردهای هنری مستند «خشت بهشت» شبکه یک

سید حسین موسوی و سعید خانبخش در بخش مستند قابل تقدیر «معجزه انقلاب» شبکه سه

 

*** تندیس های بخش فضای مجازی

محمد طرخانی در بخش سایت شبکه قرآن

سمیه فیروزفر در بخش شبکه های اجتماعی شبکه پویا

گودرز عزیزی (تهیه کننده) در بخش سایت و شبکه های اجتماعی «به خانه برمی گردیم»

 

*** تقدیرهای بخش فضای مجازی

علیرضا فارسیجانی در بخش ای پی جی شبکه سه

عباس حیدری در بخش سایت شبکه افق

مهدی حسنی در بخش فضای مجازی شبکه جام جم

محسن مقصودی در بخش کانال برنامه «ثریا» شبکه یک در فضای مجازی

حسین ذکایی در بخش کانال پرمخاطب سروش برای برنامه «گزارش ورزشی» شبکه سه

 

 

*** تندیس های بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

ایمان گودرزی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی «مستند عزت» شبکه یک

مهدی سموعی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، برنامه گفتگو محور «چهل سیزده» شبکه چهار

مهدی نقویان در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ موشن گرافی «اولین ها» و مستند «در برابر طوفان2» شبکه مستند

 

*** تقدیرهای بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

محمد مظفری در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مستند «دیده شو» شبکه افق

محمد حسن اصنعی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ موشن گرافی «می گفتند نمی توانیم» شبکه سلامت

ابوالفضل صفری در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ برنامه «نسیم دانش» شبکه نسیم

محمد امین همدانی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ پویانمایی «بچرخ تا بچرخیم» شبکه کودک

 

*** تندیس های بخش انتخاب مردمی

الهام غفوری (تهیه کننده) در بخش مجموعه نمایشی منتخب از نگاه مردم «پایتخت 5» شبکه یک

مریم مومن در بخش بازیگر منتخب زن از نگاه مردم «بانوی عمارت» شبکه سه

حسام منظور در بخش بازیگر منتخب مرد از نگاه مردم «بانوی عمارت» شبکه سه

عادل فردوسی پور (تهیه کننده) در بخش برنامه منتخب شاخص از نگاه مردم «برنامه نود» شبکه سه

رضا رشیدپور (تهیه کننده) در بخش برنامه  منتخب پر مخاطب از نگاه مردم «حالا خورشید» شبکه سه

در بخش مجری منتخب مرد از نگاه مردم رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید» شبکه سه

فاطمه امینی در بخش مجری منتخب زن از نگاه مردم برنامه «مل مل» شبکه پویا

مهران مدیری در بخش تیتراژ منتخب از نگاه مردم برنامه «دورهمی» شبکه نسیم

 

گزارش تصویری مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

 

انتهای پیام/ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

دومین قسمت ویژه برنامه «گوهرشاد» به مناسبت دهه کرامت و با حضور زهرا امینی، از شبکه افق پخش می شود.

نشست مطبوعاتی سریال «گاندو» با حضور عوامل و بازیگران این مجموعه تلویزیونی برگزار شد.

عوامل سازنده و بازیگران سریال «گاندو»، فردا صبح پاسخگوی سوالات مخاطبان خواهند بود.

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» با موضوع بررسی کاهش تعهدات برجامی ایران و با حضور رئیس سابق سازمان انرژی اتمی، دوشنبه 17 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

مدیر شبکه پنج سیما در برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» گفت: گروه فیلم و سریال شبکه پنج با محوریت تمرکز بر مجموعه های نمایشی طنز موقعیت سبک (کارهای نمایشی سبک و زود بازده) رویکرد جدیدی در دستور کار خود دارد.

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» با موضوع «بررسی مفاسد اقتصادی در لواسان»، دوشنبه 24 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

نخستین قسمت ویژه برنامه «گوهرشاد» به مناسبت دهه کرامت و با حضور فاطمه سادات رحیمی، از شبکه افق پخش می شود.

در روزهای پایانی این هفته با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.

هفتمین قسمت ویژه برنامه «گوهرشاد» به مناسبت دهه کرامت و با حضور فهیمه بلباسی، از شبکه افق پخش می شود.

محمدرضا جعفری‌جلوه؛ مدیر شبکه دو سیما دوشنبه 17 تیرماه با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه سه «سلام صبح بخیر» به تشریح برنامه‌های تابستانی این شبکه پرداخت.

شبکه آموزش سیما و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای مهارت افزایی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

یک روز پس از پخش قسمت آخر سریال «گاندو» عوامل این سریال پر مخاطب و جذاب با حضور در واحد ارتباط با مخاطبان روابط عمومی سازمان صدا و سیما (162) بی واسطه با بینندگان این سریال گفت‌وگو کردند.

در دیدار معاون سیما و مسوول قرارگاه مسجد سازمان صداوسیما و برخی دست اندرکاران امور مساجد درباره راهکارهای رونق بخشی و جذب حداکثری مساجد گفتگو و تبادل نظر شد.

بازی های تیم ملی والیبال ایران با تیم های لهستان و برزیل (گروه B) در مرحله نهایی لیگ ملت‌‌های والیبال، جمعه 21 و شنبه 22 تیر ماه به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود .

جنگ شبانه «شب فیروزه ای» بعد  از سفر به استان های فارس، کرمان، یزد در دهه کرامت به مناسبت ولادت امام رضا (ع) به شهر مشهد مقدس رفت.

 

معاون سیمای رسانه ملی گفت: در حال حاضر 60 سریال در ایستگاه های مختلف تولید داریم که این میزان نسبت به سال 95 هشت  برابر رشد نشان می دهد.

برنامه «کاف گاف» به تهیه کنندگی و کارگردانی آرمین قاسمی برای پخش از این شبکه در مرحله تولید قرار دارد.

جشنوارۀ سینمایی‌های شبکه نهال هرروز ساعت 14 میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

مجموعه نمایشی «گاندو»  به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی، در ژانر جاسوسی ـ امنیتی تهیه شده است و ماجراهای حیرت انگیز و تکان دهنده ای را روایت می کند.

فصل هفتم مستند مسابقه پرمخاطب «خانه ما» که این بار در شهر ادب و فرهنگ ایران تولید شده است، از پنجشنبه 30 خرداد روی آنتن شبکه نسیم می رود.

افزایش پهنای باند سیگنال ارسالی در Headend، آخرین گام برای HDشدن کامل شبکه نسیم شد.

ویترینی از بهترین فیلم های سینمایی ایران و جهان در جشنواره تابستانی سیما به نمایش در می آید.

ستاد رسانه ای رونق تولید صدا و سیما با رویکردهای تبیینی، آگاهی ‌بخشی، ترویجی، مطالبه‌گری، حمایتی و گفتمان‌سازی موضوع «رونق تولید» تشکیل شده است.

 

نشست خبری مشترک شبکه امید و هیئت فوتبال استان تهران روز چهارشنبه 29 خرداد ساعت 15:30 در محل سالن کنفرانس شبکه امید برگزار شد.

 شبکه نسیم با آغاز فصل تابستان برنامه های مختلفی را روانه آنتن خواهد کرد.

فصل ششم برنامه‌ی تلویزیونی «چرخ» از یکشنبه 9 تیرماه همراه با تغییراتی آغاز خواهد شد.

برنامه «چاپارخانه» با نظارت و برنامه‌ریزی روابط عمومی شبکه امید تهیه می‌شود و تولید آن، گام مهمی در مسیر ارتقای فعالیت‌های این بخش و تعامل بهتر با مخاطبان است.

مرکز پویانمایی صبا برنامه های تولیدی خود را برای نمایش تلویزیونی در فصل تابستان اعلام کرد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما گفت: تهیه کننده برنامه «اختیاریه»، خود بنا به دلایلی از ادامه همکاری انصراف داد.

 

در جلسه مشترک مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با رئیس هیات رزمندگان اسلام بر تعامل و تولیدات مشترک فی مابین تاکید شد.

مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره فیلم شهر از شبکه نمایش سیما به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «فرمول یک» امروز میزبان یک معلم خیر و یک پرستار دلسوز است.

برنامه «حرف حساب» امروز میزبان "قاسم محمدی" است که با ایده تولید "بیل مکانیکی" به روش ساده در جشنواره کارآفرینی شرکت کرده است.

انیمیشین‌های ایرانی به چین، ایتالیا، روسیه، انگلستان، ویتنام، حوزه آمریکای جنوبی و آسیای جنوب شرقی می روند.

مستند «قاعده بازی» به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی نعمت الهی امشب ( سه شنبه 25 تیرماه ) ساعت 22:10 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

برنامه «شهر برگ» امشب ( سه شنبه 25 تیرماه) به  تحلیل و بررسی موضوع  طلاق عاطفی و طلاق در جامعه می پردازد.

برنامه «صبح بخیر ایران» از این پس روزهای زوج با بخش فرهنگستان زبان فارسی  و سه شنبه ها با حضور کارآفرینان ، میزبان بینندگان شبکه یک است.

قسمتی دیگر از مجموعه مستند «قیام لله» درباره کارآفرینی جوانی که به پرورش زالو اشتغال دارد، سه شنبه 25 تیرماه از شبکه افق پخش خواهد شد.

سومین قسمت مجموعه مستند «به نام خلق» با موضوع افکار و اندیشه های التقاطی سازمان مجاهدین خلق، سه شنبه 25 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

«کاف گاف» برنامه نمایشی و ترکیبی کاملا هدفمند و جدی، اما با زبان طنز است.

تصویربرداری «در کنار هم ٢» به تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه با محوریت موضوع فرزندپروری و مبارزه با اعتیاد از نیمه گذشت.

مجموعه طنز «ساختمان پزشکان» هر شب ساعت 22 روی آنتن شبکه نسیم می رود.

برنامه «سیمای خانواده» امروز میزبان "احترام برومند " مجری تلویزیون، بازیگر و همسر مرحوم داود رشیدی است.

نهمین قسمت فصل جدید «چرخ» به موضوع کار محیط‌بانان در محیط‌زیست ایران اختصاص دارد.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد